ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktor na dzisiejszym RAW, Rollins w arabskiej kreskówce, WWE wycofuje koszulki i więcej!

stephen-amell
Stephen Amell za pośrednictwem Twittera poinformował, że będzie obecny podczas dzisiejszego RAW.

Kanadyjski aktor jest wielkim fanem wrestlingu. W tamtym roku na swoim profilu na Facebooku aktor znany m.in z serialu „Arrow” napisał, iż chciałby zostać gospodarzem czerwonej tygodniówki.
Poniżej wpis z Twittera o którym była mowa:

– WWE wycofało ze swojego sklepu nowe koszulki Hideo Itami’ego oraz Becky Lynch. Warto zaznaczyć, że na koszulkach Lynch pojawił się napis „Lass Licker”, który wywołał niemałą dyskusję w mediach socjalnych. Koszulki zostały wycofane dla mężczyzn i dzieci. Nadal można kupić te koszulki w wersji dla kobiet.

– Postać Setha Rollinsa została wykorzystana w arabskiej kreskówce. Patrząc na odpowiedź obecnego mistrza WWE można wywnioskować, że nie został powiadomiony o tym fakcie:

– Na koniec najnowsze Canvas 2 Canvas:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778