ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Styles vs Ricochet?(spoilery), Powrót Reya Mysterio oraz więcej!

– Do WWE TV już niedługo może powrócić Rey Mysterio.

Zawodnik jest nieobecny w WWE od czasu kontuzji, której nabawił się podczas walki z Samoa Joe na WWE Money in The Bank. Najnowsze informacje mówią o tym, że Mysterio jest już gotowy do powrotu i ma pojawić w się w telewizji 8 lipca podczas Monday Night RAW.

– Prawdopodobnie poznaliśmy już storyline, który rozpocznie się podczas dzisiejszego odcinka Czerwonej Tygodniówki. Podczas WWE Stomping Grounds Ricochet pokonał Samoa Joe i odebrał mu WWE US Championship. Po walce podczas sesji zdjęciowej nowego mistrza pojawili się Karl Anderson oraz Luke Gallows, którzy swoim zachowaniem zaczęli denerwować Ricocheta. Chwilę pózniej pojawił się AJ  Styles. Pogratulował on nowemu mistrzowi oraz zapowiedział, że możliwe, iż zmierzą się oni na RAW o United States Title. Jest to prawdopodobnie potwierdzenie rywalizacji na linii Ricochet – AJ Styles & The Club w ciągu najbliższych tygodni.

– Jak podają zachodnie zródła, Bray Wyatt był obecny na zapleczu WWE Stomping Grounds. Ma to być potwierdzenie tego, że Wyatt powrócił do podróżowania z WWE na stałe. Jego pojawienie się w ringu spekuluje się już na następne Monday Night RAW.