ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Styles opowiada o swoim panowaniu, TOP 10 żenujących momentów w WWE, Roman Reigns na meczu futbolu

– Poniżej znajduje się najnowsza Top 10 najbardziej zawstydzających momentów gwiazd WWE.

W kolekcji znalazł się Santino Marella, który został wyrzucony z ringu przez Kane’a na Royal Rumble, William Regal, który z kolei musiał przebrać się za tancerkę z Vegas, czy też Eva Marie mająca problem z górną częścią garderoby na początku jej walki przeciwko Becky Lynch.

– W ubiegłym miesiącu Roman Reigns ogłosił na Raw, że przez ostatnie 11 lat zmagał się z białaczką, która niedawno powróciła. Reigns następnie zrezygnował z WWE Universal Championship, ponieważ stwierdził, że nie będzie w stanie wypełniać swoich obowiązków jako mistrz. W tym miesiącu biuletyn Wrestling Observer wyjawił, że Reigns właśnie rozpoczął leczenie, a ramy czasowe na jego powrót do WWE są dalekie.

 

Wczoraj Reigns (który kilka lat temu był zawodnikiem Georgia Tech) był obecny na meczu Georgia Tech Yellow Jackets vs. Georgia Bulldog. Reigns dał krótki komentarz przed rozpoczęciem gry.

Jestem tutaj prawdziwym Big Dogiem. Do diabła z Georgią, kochanie!

Jak zauważył Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio, pomimo oburzenia fanów, walka z białaczką Reignsa zapoczątkowała feud między WWE Intercontinental Championem – Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. W zeszłotygodniowym Raw, Ambrose wspomniał o tym w swoim promo.

Wszyscy dostaniemy to, na co zasłużyliśmy. Spójrzcie na Romana, on już został rozliczony z tego wszystkiego, co zrobił w The Shield, musi teraz odpowiedzieć za swoje czyny temu mężczyźnie na górze.

– W filmiku poniżej AJ Styles mówił o swojej niepewnej przyszłości w zapasach. Klip pochodzi ze specjalnej wersji WWE Network, WWE 365: AJ Styles. Zawodnik zapytany, co mu pozostało, odpowiedział:

Co mi pozostało? Naprawdę nie wiem. Zawsze znajdę coś nowego, nawet gdy nie jestem jeszcze pewien czym jest to „coś nowego”, ale jednocześnie robię to od 19 lat, więc jak w takim momencie mam to nazwać? Nie wiem co to było, ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo dumny z roku, który miałem.