ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Styles o swojej przygodzie w WWE

– Mistrz WWE AJ Styles rozmawiał ostatnio z Amarillo.com, aby promować sobotnie wydarzenie na żywo WWE w Amarillo w Teksasie.

Twoja rywalizacja z Samoa Joe była ostatnio jedną z lepszych w WWE. Wy dwaj byliście w stanie prowadzić tę rywalizację przez różne promocje na przestrzeni lat. Co to dla was znaczy?

Robiliśmy to innym sposobem, nie takim jakim robimy to teraz, czy kiedykolwiek wcześniej. Staje się bardziej osobisty niż kiedykolwiek. Zawsze będziesz miał ciężko uderzającego Samoa Joe i tego samego AJ Stylesa, których posiadasz przez lata. To zawsze przepis na dobry mecz. W Amarillo nie było inaczej.

W ciągu nieco ponad dwóch lat twoje panowanie w WWE jest niesamowite. Czy spodziewałeś się zostać dwukrotnym mistrzem WWE i nosić tytuł tak długo?

Na pewno nie tylko to mnie zaskoczyło. Gdybyś powiedział mi lata temu, że dwa razy będę mistrzem WWE, mistrzem Stanów Zjednoczonych, powiedziałbym, że to niedorzeczne. Ale ciężka praca się opłaciła. Na dłuższą metę, nawet jeśli niedługo miałbym stracić ten tytuł, świetnie się bawiłem i jestem bardzo szczęśliwy.

Czy masz jak dotąd ulubioną walkę w WWE?

To jest trudne pytanie. Mam tak wiele niezapomnianych chwil do tej pory. Jest to między innymi Royal Rumble i walki z Johnem Ceną. Jest jeszcze Roman Reigns. Potem, gdy wygrałem mistrzostwo od Deana Ambrose’a. Jest tak wiele pojedynków, że trudno mi wybrać jeden ulubiony.

Kogo lubisz oglądać za zasłoną i oglądać jego zmagania w ringu, gdy masz szansę?

Są tacy wielcy faceci, jak Samoa Joe czy Brock Lesnar. Faceci, którzy potrafią odrąbać ci głowę. Potem masz wysokich lotników, takich jak Rey Mysterio. Lubię śledzić to, co robi Rey. Jest ich więc sporo.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552