ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Styles o pracy z zawodnikami WWE, Jonathan Coachman o swoim powrocie i więcej!

aj styles 2

– W ostatnim wywiadzie AJ Styles na FOX Sports powiedział z którymi wrestlerami chciałby pracować. Przyznał wtedy, że nie miał jeszcze okazji nawet porozmawiać z takimi wrestlerami jak John Cena czy Randy Orton.

„Jeśli mam być z tobą szczery, nie miałem nawet okazji rozmawiać z Johnem Ceną czy Randym Ortonem. Nigdy ich nie spotkałem. Bardzo chciałbym mieć możliwość rozmowy z takimi zawodnikami, a może w przyszłości stoczenia z nimi walki. Myślę, że każdy chciałby zobaczyć walkę z Sethem Rollinsem czy Cesaro. Jest pewna grupa wrestlerów, z którymi chciałbym zawalczyć, ale szczerze chcę stanąć w ringu z jak największą ilością zawodników.”

– Na wczorajszym Raw powrócił Jonathan Coachman, który wystąpił w krótkim segmencie. W poniższym filmiku możecie posłuchać co Coach ma do powiedzenia, na temat występu w Brooklynie:

– Eva Marie powróciła na Raw i pomogła drużynie złożonej z gwiazd Total Divas stawić czoło Team Bad & Blonde. Została dodana do walki tag teamowej, która odbędzie się na Wrestlemanii 32. Razem z Brie Bella, Alicią Fox, Natalyą oraz Paige zawalczy przeciwko Naomi, Taminie, Lanie, Summer Rae i Emmie.

– WWE zapytało na Twitterze o odczucia związane z ostatnim epizodem Raw przed WrestleManią. W ankiecie zagłosowało ponad 11 tysięcy użytkowników, a 60% z nich zagłosowało na „tak”.