ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Styles kontuzjowany?, kontrakty The Usos oraz więcej!

– W ostatni weekend na Live Eventach WWE razem z Sethem Rollinsem, Sashą Banks czy Becky Lynch zabrakło również AJ Stylesa.

Były mistrz WWE miał zawalczyć z Danielem Bryanem, jednak do walki nie doszło. Jak się pózniej okazało, Styles był nieobecny z powodu rzekomej kontuzji jaką jest przepuklina. Jeden z użytkowników Twittera zapytał Stylesa o uraz, jednak ten zaprzeczył, żeby dolegała mu przepuklina:

Tak, na ten temat. Nie mam przepukliny.

– W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że byli mistrzowie Tag Team The Usos są niezadowoleni ze swojej pozycji w WWE i istnieje szansa, że nie podpiszą nowych kontraktów, kiedy aktualne wygasną w kwietniu. Jest to jedynie niepotwierdzona plotka. Pewne jest, że włodarze federacji rozmawiają z braćmi na temat nowych umów. Warto zaznaczyć, że Jimmy i Jey są w federacji bez przerwy od roku 2009.

– Ostatnio informowaliśmy was, że Triple H ogłosił powstanie nowego WWE Performance Center, które powstanie na terenie Indii. Pojawiła się informacja, że federacja prowadzi rozmowy z japońskimi federacjami, aby utworzyć kolejny obszar treningowy, jednak w tym przypadku na terenie Japonii.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552