ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Lee odejdzie z WWE? Frustracja głównego rosteru po czwartkowym NXT oraz więcej

AJ-Lee-Slammy
– Jak zauważył Pete Garber z WrestlingINC.com podczas ostatniego SmackDown AJ Lee wydawała się jakby wskazywała na swoje prawdopodobne odejście z WWE w najbliższym czasie. Podczas pojedynku Alicia Fox vs Nikki Bella, gdzie za stołem komentatorskim zasiadła była mistrzyni Div komentatorzy nie byli zainteresowani interakcją z AJ tak jakby jej tam nie było. Co ciekawe podczas walki AJ powiedziała, że będą za nią tęsknić kiedy ona odejdzie. Poniżej skrót z walki w którym można usłyszeć słowa AJ o tym, że zatęsknią za nią kiedy ona odejdzie (48 sekunda filmiku):

– Jak podaje portal F4WOnline pojawiła się ogromna frustracja zawodników z głównego rosteru po czwartkowym NXT Takeover: R Evolution. W szatni głównego rosteru głównie mówi się o tym, że to zawodnicy z głównego rosteru zarabiają pieniądze dla WWE a nie gwiazdy z NXT oraz o tym iż zawodnicy z rozwojówki nie są w niczym lepsi od tych z głównego rosteru a gwiazdy NXT mają świetne występy tylko dlatego, że dostają większą możliwość wykazania się w ringu oraz mają lepszy booking.

– Wczoraj minęły 23 lata odkąd Devon rozpoczął swoją przygodę z pro wrestlingiem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556