ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AJ Lee i Tamina Snuka, Potencjalne mecze na Battleground, Rhodes vs Shield

– Jak mogliśmy zobaczyć na SmackDown oraz Raw Tamina Snuka pełni obecnie rolę ochroniarza AJ Lee. Można powiedzieć, że zastąpiła ona Big E Langstona. Oto co Snuka napisała na Twiiterze:

“I respect what @WWEAJLee is ALL ABOUT and this is why I stand Beside HER #DontMessWithUs #Smackdown”

– Kofi Kingston vs Bray Wyatt lub R-Truth vs Curtis Axel. Prawdopodobnie jeden z tych meczy zostanie dodany do niedzielnego PPV- Battleground.

– Jeśli oglądaliście wczorajsze Raw to wiecie, iż na Battleground dojdzie do meczu między Codym Rhodes’em oraz Goldustem a The Shield. Stawką będzie praca pierwszej dwójki. Dusty Rhodes również będzie uczestniczył w tym meczu, z tym że w roli menadżera swoich synów. Wcześniej mówiło się iż „American Dream” nie zostanie dopuszczony do tego zadania ze względu na swój wiek, jak widać decyzja uległa zmianie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743