ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AEW zawiązało współpracę z Meksykiem, Ciampa kontuzjowany oraz więcej!

– Niedawno ogłoszono, że AEW będzie współpracować z meksykańską promocją AAA (Asistencia Asesoría y Administración).

Te dwie promocje mają wymieniać się zawodnikami na swoich imprezach. AEW stworzyło także partnerstwo z chińską promocją – OWE (Oriental Wrestling Entertainment). W poniższym filmie Cody Rhodes ujawnił, że pojawi się na wydarzeniu AAA Rey de Reyes w Puebla w Meksyku 16 marca.

W związku z tym, że All Elite Wrestling zawarło partnerstwo, nić porozumienia z AAA, wiemy już, że 25 maja w Las Vegas w Nevadzie na Double or Nothing gwiazdy AAA pojawią się na wydarzeniu AEW. Będzie to działało w dwie strony. Chociaż jestem kontuzjowany mogę zdradzić tutaj i teraz, że 16 marca w Puebla będę występował w AAA. Myślę, że nacisk AAA na współczesną gwiazdę zapewni najlepszych luchadorów. Powiem tak: wykonując tę pracę podróżuję po całym świecie i śmiało stwierdzam, że zrobiłem kilka naprawdę dobrych pojedynków w Meksyku. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczą.

 

– Zaledwie dziesięć dni temu Ricochet, Aleister Black, Johnny Gargano i Tommaso Ciampa po raz pierwszy wystąpili dla publiczności WWE RAW. Panowie są w centrum uwagi, po tym jak wykazali się swoimi umiejętnościami przed WWE Universe, przy okazji odnosząc zwycięstwo nad mistrzami tag teamowymi Dashem Wilderem i Scottem Dawsonem. Niestety celebracja źle skończyła się dla Mistrza NXT. Wrestling Observer informuje, że Ciampa ma do czynienia z kontuzją. Na chwilę obecną szczegóły urazu nie są znane. Obrażenia są powodem, dla którego Ciampa nie jest obecny na liście weekendowych eventów NXT.

 

– Główny Menedżer NXT William Regal ogłosił, że za dwa tygodnie będziemy świadkami pojedynku pomiędzy Biancą Belair a Io Shirai. Zwyciężczyni zmierzy się z mistrzynią kobiet NXT  – Shayną Baszler, podczas TakeOver: New York, który odbędzie się 5 kwietnia. W tym tygodniu mogliśmy zobaczyć także, jak Baszler pokonała w walce Mię Yim.

 

– Feud Triple H’a i Batisty ma się rozkręcić się w poniedziałek na WWE RAW w Filadelfii, na którym Batista ma się pojawić. Poniżej znajduje się promocja feudu oraz poniedziałkowego odcinka, który będzie ostatnim epizodem Czerwonych przed WWE Fastlane.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783