ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AEW zawiązało współpracę z Meksykiem, Ciampa kontuzjowany oraz więcej!

– Niedawno ogłoszono, że AEW będzie współpracować z meksykańską promocją AAA (Asistencia Asesoría y Administración).

Te dwie promocje mają wymieniać się zawodnikami na swoich imprezach. AEW stworzyło także partnerstwo z chińską promocją – OWE (Oriental Wrestling Entertainment). W poniższym filmie Cody Rhodes ujawnił, że pojawi się na wydarzeniu AAA Rey de Reyes w Puebla w Meksyku 16 marca.

W związku z tym, że All Elite Wrestling zawarło partnerstwo, nić porozumienia z AAA, wiemy już, że 25 maja w Las Vegas w Nevadzie na Double or Nothing gwiazdy AAA pojawią się na wydarzeniu AEW. Będzie to działało w dwie strony. Chociaż jestem kontuzjowany mogę zdradzić tutaj i teraz, że 16 marca w Puebla będę występował w AAA. Myślę, że nacisk AAA na współczesną gwiazdę zapewni najlepszych luchadorów. Powiem tak: wykonując tę pracę podróżuję po całym świecie i śmiało stwierdzam, że zrobiłem kilka naprawdę dobrych pojedynków w Meksyku. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczą.

 

– Zaledwie dziesięć dni temu Ricochet, Aleister Black, Johnny Gargano i Tommaso Ciampa po raz pierwszy wystąpili dla publiczności WWE RAW. Panowie są w centrum uwagi, po tym jak wykazali się swoimi umiejętnościami przed WWE Universe, przy okazji odnosząc zwycięstwo nad mistrzami tag teamowymi Dashem Wilderem i Scottem Dawsonem. Niestety celebracja źle skończyła się dla Mistrza NXT. Wrestling Observer informuje, że Ciampa ma do czynienia z kontuzją. Na chwilę obecną szczegóły urazu nie są znane. Obrażenia są powodem, dla którego Ciampa nie jest obecny na liście weekendowych eventów NXT.

 

– Główny Menedżer NXT William Regal ogłosił, że za dwa tygodnie będziemy świadkami pojedynku pomiędzy Biancą Belair a Io Shirai. Zwyciężczyni zmierzy się z mistrzynią kobiet NXT  – Shayną Baszler, podczas TakeOver: New York, który odbędzie się 5 kwietnia. W tym tygodniu mogliśmy zobaczyć także, jak Baszler pokonała w walce Mię Yim.

 

– Feud Triple H’a i Batisty ma się rozkręcić się w poniedziałek na WWE RAW w Filadelfii, na którym Batista ma się pojawić. Poniżej znajduje się promocja feudu oraz poniedziałkowego odcinka, który będzie ostatnim epizodem Czerwonych przed WWE Fastlane.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552