ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AEW ogłasza nową galę! Kassius Ohno niezadowolony z mema? oraz ‚Fighting with my family’ najczęściej oglądanym filmem w Wielkiej Brytanii!

– Pod koniec dzisiejszego Being The Elite, Matt i Nick Jackson zapowiedzieli nową galę – „Fight for the Fallen”!

Gala została oficjalnie zapowiedziana i odbędzie się 13 czerwca w Daily’s Place Amphitheater w Jacksonville na Florydzie! Bilety niedługo wejdą do sprzedaży, a patrząc na ich ostatnie rekordy w sprzedaży, można oczekiwać natychmiastowego wyprzedania.

– Momo Challenge przetacza się wraz z salwą śmiechu przez internet. Co zaczęło się od głupiej Creepypasty, teraz sprawia, że wszystkim pojawia się uśmiech na ustach. „Ofiarą” tego właśnie trendu stał się niedawno Kassius Ohno, lub raczej ‚Kassius Momo’. Można było przewidzieć, że dojdzie do tego prędzej czy później. Prawie każdy celebryta, którego nazwisko lub imię brzmi podobnie do „Momo” został już przerobiony na mema. Zdarza się jednak, że niektórzy z nich reagują na takowe przeróbki. Wśród nich był Kassius Ohno. Oto co gwiazda NXT ma do powiedzenia:


Krótko, zwięźle i na temat. Warto również dodać, że ze świata wrestlingu przerobieni zostali także Mojo Rawley i gwiazda japońskich backyardów Momo Watanabe (tak, to jej prawdziwe imię).

-Dwayne Johnson poprzez swojego Instagrama poinformował, że film ‚Fighting with my Family’ – wspólny projekt jego i Paige na wyspach Brytyjskich w miniony tydzień był numerem jeden, jeżeli chodzi o zainteresowanie widowni!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556