ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

AEW Double or Nothing 2020 – WYNIKI AKTUALIZOWANE NA ŻYWO

– Czas na kolejną galę od All Elite Wrestling. Zapraszam na drugą edycję Double or Nothing

Jeżeli nie mieliście czasu, żeby przeczytać, to kilkając w to zdanie otworzy wam się zapowiedź show!

Buy In – 1:30 – 2:00

– Za stolikiem komentatorskim Exaclibur i Taz. Panowie przypomnieli nam całą kartę dzisiejszego show.

– Zobaczyliśmy przygotowania Lance’a Archera do walki o TNT Championship przeciwko Cody’emu.

1. Tag Team Match
Zwycięzcy zostaną #1 Contenderami do AEW World Tag Team Championship
Best Friends (Chuck Taylor & Trent) vs. Private Party (Isaiah Kassidy & Marq Quen)

Zwycięzcy: Best Friends (15:10)

– Kolejna podbudowa walki o TNT Championship. Tym razem zalety Cody’ego wyliczał jego trener Arn Anderson.

– Promo walki o AEW World Championship, do której dojdzie pomiędzy Jonem Moxleyem, a Brodiem Lee.

Główne show

– Główną galę oprócz Excalibura skomentują Jim Ross i Tony Schiavone

1. Casino Ladder Match
Zwycięzca zagwarantuje sobie w przyszłości walkę o AEW World Championship

Kolejność wejść do pojedynku
#1 Frankie Kazarian
#2 Scorpio Sky
#3 Kip Sabian
#4 Darby Allin
#5 Orange Cassidy
#6 Colt Cabana
#7 Joey Janela
#8 Luchasaurus
#9 BRIAN CAGE

Zwycięzca: Brian Cage (28:30)

2. Normal Match
MJF vs. Jungle Boy

Zwycięzca: MJF (17:20)

3. AEW TNT Championship Match
Cody (/w. Arn Anderson) vs. Lance Archer (/w. Jake Roberts)

W pewnym momencie Arn zepchnął Archera z lin, za co sędzia wyrzucił go z areny. Taki sam los spotkał Jake’a Robertsa. Roberts próbował wrócić, jednak na swojej drodze spotkał Mike’a Tysona i odpuścił. Archer chciał wykończyć Cody’ego Blackoutem, jednak ten skontrował to na CrossRhodes, po czym dołożył jeszczs jedno, dzięki czemu udało mu sie wygrać.

Zwycięzca i pierwszy w historii AEW TNT Champion: Cody (22:00)

4. Normal Match
Penelope Ford (/w. Kip Sabian) vs. Kris Statlander

Zwyciężczyni: Kris Statlander (8:11)

– Do ringu wyszedł Shawn Spears. Stwierdził, że wygląda fenomenalnie w garniturze. On jest tu na żywo, ale gdzie jest Dustin? Siedzi w domu i pierze swoje gacie. Nagle wybrzmiała muzyka Dustina, ale okazało, się, ze to był żart Shawna. Ten kazał sędzinie wybić w gong, rozpocząć walkę i wyliczyć Dustina. Nagle jednak wybrzmiała muzyka Dustina po raz drugi,a na stage’u pojawiła się Brandi Rhodes. Wszystko to miało swój cel, bowiem za plecami Spearsa pojawił się Rhodes i wygląda na to, że jednak dojdzie do oficjalnej walki.

5. Normal Match
Shawn Spears vs. Dustin Rhodes (/w. Brandi Rhodes)

Zwycięzca: Dustin Rhodes (3:20)

– Zapowiedziana została kolejna edcyja All Out. Odbędzie się ona w sobotę 5 września.

– AEW oddało hołd tragicznie zmarłej wrestlerce STARDOM Hanie Kimurze, która miała zaledwie 22 lata.

– Promo walki Nyla Rose vs. Hikaru Shida.

6. AEW Women’s World Championship NO DQ & No Countout Match
Nyla Rose (C) vs. Hikaru Shida

Zwyciężczyni i nowa AEW Women’s World Champion: Hikaru Shida (16:40)

7. AEW World Championship Match
Jon Moxley (C) vs. Mr. Brodie Lee

W trakcie całej walki panowie dużo czasu spędzili poza ringiem. W pewnym momencie Moxley wykonał Brodiemu Paradigm Shift i pod zawodnikami zarwała się rampa. Po powrocie do ringu Mox uniknął Discus Lariatu i wykonał kolejny Paradigm Shift, jednak i ten nic nie dał. Tak samo jak kolejny. Ostatecznie Lee został udusozny poprzez Rear Naked Choke, co oznacza, że Mox obronił tytuł

Zwycięzca i nadal AEW World Champion: Jon Moxley (15:30)

– Przypomnieliśmy sobie, co wydarzyło się podczas wszystkich poprzednich pojedynków. Czas teraz na danie główne. Czas na Stadium Stampede.

8. Stadium Stampede Match
The Elite (AEW World Tag Team Champions Kenny Omega & „Hangman” Adam Page & The Young Bucks (Matg & Nick Jackson)) & Matt Hardy vs. Inner Circle (Chris Jericho & Sammy Guevara & Jake Hager & Santana & Ortiz)

Akcja jest na tyle chaotyczna,że wyróżnimy najważniejsze momenty. Zaczęło się od tego, że zespół The Elite był niekompletny, ponieważ zabrakło Hangmana. Ten jednak pojawił się na koniu i zaczął gonić Guevarę. Sammy powrócił, jednak załapał się na kombinację Buckle Bomb + Double Hanging Kick + Twist of Fate. Bracia Jacksonowie walczyli z Jericho i Guevarą. Nagle Matt wspiął się po drabinie na poprzeczkę, która jest elementem boiska do futbolu amerykańskiego i skoczył na członków Inner Circle z Moonsaultem. Dało to 2 count po przypieciu Jericho. Akcja częściowo przeniosła się na trybuny, gdzie walczyli ze sobą Santana, Ortiz, Omega i Hardy. Tymczasem Hangman Page dalej krążył na koniu po zapleczu. Nagle znalazł bar, więc postanowił skorzystać 😏 Santana i Ortiz osłabili Hardy’ego, co pozwoliło im wykonać na Omedze Double Pwoerbomb przez jakąś konstrukcje, która się złamała. Matt jednak wrócił na czas i przerwał pin, co jednak zemściło się na nim, ponieważ Santana i Ortiz zaczęli go topić w basenie. Ten jednak miał taką samą funkcję jak w jeziorze reinakrnacji w posiadłości Hardy’ego i dzięki temu obejrzeliśmy kolejne wersje postaci Matta. Ostatecznie wróciliśmy jednak wersji Broken i Matt zaczął się odkuwać się na byłych członkach LAX kładąc Santanę na wózku, a Ortiz wrzucając do maszyny z lodem. Hager znalazł Page’a w barze i panowie wypili sobie po szklanecce whisky, po czym zaczęli brawl, ktory gorzej skończył się dla Page’a, ponieważ otrzymał on Uranage na stół od billarda, Hager przejechał nim po blacie i zakończył całą sekwencję Gutwrench Powerbombem na stół. Na pomoc tag team partnerowi przybył Omega, który rozwalił na głowie Hagera jedną z butelek i dołożył V-Trigger. Swoje trzy grosze dorzucił też Page, który odbił się od pleców Omegi i wykonał Buckshot Lariat. Panowie uczcili dobrą współpracę toastem. Hangamn wypił whisky, a Omega mleko. Wracamy na boisko, a tam Matt wykonuje na Sammym Northen Lights Suplexy przez całe boisko i dołożył przyłożenie. Matt po pozbyciu się Guevary ruszył na pomoc bratu, który nie radził sobie z Jericho. W zespole jednak siła i panowie wspólnie zneutralizowali Y2J’a, a jeden z braci wziął rozpęd z trybun i skoczył ze Splashem na Chrisa leżącego na stole. Dodatkowo Page przejechał się po Chrisie maszynką do robienia linii boiskowych. Sammy pomału wstawał po Suplexach od Matta, a odzyskać przytomność pomógł mu zraszacz. Odzyskał ją do tego stopnia, że myślał, że wygrał, a tymczasem powrócił koszmar. Koszmar o nazwie Matt Hardy i Kenny Omega w meleksie 🤣 Tym razem jednak udało mu się uciec w trybuny, jednak Kenny i Matt dogonili hiszpańskiego Boga, a wszystko sfilmował NEO 1, nowy dron Matta. Finiszem było One Winged Angel z wysokości na konstrukcję, która uległa zniszczeniu. The Elite wygrywa Stadium Stampede.

Zwycięzcy: The Elite

– I to by było na tyle jeżeli chodzi o AEW Double or Nothing 2020

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556