ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Adam Cole na temat przenosin do WWE, Zarobki Jacka Swaggera, Zwolnienia w NXT

– Były World Heavyweight Champion Jack Swagger od jakiegoś czasu nie jest już pracownikiem WWE. Zawodnik aktualnie celuje w scenę niezależną. Zanosi się na to, że w czerwcu wystąpi w Australii na gali House of Hardcore oraz będzie przeciwnikiem Alberto El Patrona w Meksyku w przyszłym miesiącu. Jeden z niezależnych promotorów ujawnił dla Wrestling Observer Newsletter, że Jack Swagger za jeden występ chce dostawać 4000$, jednak ta cena wydaje się być zbyt wygórowana dla większości tego typu federacji.

– Theophilius Agbi oraz Chris Atkins zostali zwolnieni przez NXT w tym tygodniu. Agbi trenował w ośrodku treningowym od czasu podpisania kontraktu w 2016 roku, jednak ani razu nie pojawił się w TV. Atkins natomiast kilkukrotnie był widoczny na ekranie, jednak nie dostał żadnej regularnej roli. Jeszcze przed tą dwójką NXT opuścił kolejny pracownik – Andrea Ocampo znana jako Andrea D’Marco, która była odpowiedzialna za zapowiadanie walk oraz przeprowadzanie wywiadów na zapleczu.

– Adam Cole, jedna z głównych gwiazd Ring of Honor, udzielił wywiadu dla ESPN, który można w całości przeczytać tutaj. Wypowiedział się on na temat swojej przyszłości, gdyż w poniedziałek wygasa jego kontrakt. Jak wspomniał, jest on otwarty na pracę w WWE, a w szczególności NXT:

Chciałbym zacząć w NXT, przede wszystkim dlatego, że jestem wielkim fanem NXT. Sądzę, że to świetny brand. Takeover zawsze jest niesamowite, fani są wspaniali. Uwielbiam ich roster. Wydaje mi się, że NXT jest czymś, co zaczyna mieć coraz bardziej specjalne miejsce w profesjonalnym wrestlingu, więc chcę być tego częścią. W perfekcyjnym świecie, w którym idę do NXT, oczywiście nie chciałbym zostać tam na zawsze. Podoba mi się pomysł występowania tam i zapoznawania się z publicznością WWE, jednak później chętnie stałbym się częścią RAW lub SmackDown. Myślę, że byłoby to naprawdę dobre, a ja miałbym przy tym wiele zabawy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552