ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Adam Cole: „Ludzie nie wierzą, że jestem zawodowym zapaśnikiem”

 

– Były mistrz NXT North American Adam Cole był gościem E&C’s Pod Of Awesomeness.

Wśród wielu innych rzeczy, Cole mówił o ludziach, którzy nie wierzą, że jest zawodowym zapaśnikiem, jak dobrze się bawi w NXT, czy praca z WWE zawsze była jego celem i z kim chciałby współpracować w NXT.

Ze względu na moje rozmiary często padają pytania, czy pracuję w biurze. Jestem pytany o to za każdym razem. To niewiarygodne! Najgorzej było z ludźmi z TSA, kiedy podróżowałem z mistrzostwem NXT North American. Często bywało, że oglądali je, po czym pytali „Co to jest?” Odpowiadałem „Och, to pas mistrzowski”. Pytali „Po co?”, odpowiadałem „do zapasów”. Patrzyli na ten pas, później na mnie, znów na pas i ponownie na mnie z przekomicznym wyrazem twarzy. Nie ma nic, co czyni mnie bardziej fałszywym i aroganckim. Mogę być mały, ale jestem naprawdę dobry.

Podczas wywiadu Cole powiedział, że jest związany z NXT od ponad roku i jest zadowolony z tego, jak się sprawy mają.

W tym momencie jestem w NXT nieco ponad rok, więc naprawdę zaczynam dostosowywać się do wszystkiego, a jednocześnie doceniać to jeszcze bardziej, więc wszystko idzie świetnie. Sprawy idą naprawdę bardzo dobrze, jestem zadowolony ze wszystkiego, co mam teraz. To jest fajny czas. Widzę progres w obrębie marki odkąd się tu pojawiłem, czy to występy na żywo, czy nawet ogólna energia z widowni została drastycznie ulepszona, tak, że jest naprawdę, naprawdę świetnie.

Według Cole’a WWE zawsze było „końcówką” w jego pro-zapaśniczej odysei. W szczególności The Panama City Playboy twierdził, że to dobry czas, aby udać się do WWE, choć zawsze chciał iść do NXT przed udaniem się do głównego rosteru.

Tak, tak, oczywiste, że od kiedy dostałem się do pro wrestlingu, moim celem zawsze była praca dla WWE. Dorastałem jako wielki fan, a potem zacząłem trenować i zakochałem się w pro wrestlingu jako całości: idei bycia profesjonalnym zapaśnikiem i pracy przy tych wszystkich promocjach na całym świecie. Oglądałem to, ponieważ było bardzo ekscytujące, kochałem swój czas na niezależnych scenach, pokochałem swój czas za granicą w Japonii. Mimo wszystko na końcu mojej listy osiągnięć zawsze znajdowało się WWE. Czułem wtedy, że to był dobry dla mnie okres, ponieważ byłem dość popularny i trochę udzielałem się w Ring Of Honor, a nawet trochę w New Japan, więc pomyślałem: „Dobra, to jest naprawdę świetna okazja”. Wiedziałem, że jest tam pewne zainteresowanie moją osobą, więc w końcu, gdy mój kontrakt wygasł, zacząłem rozmawiać z WWE i doszliśmy do porozumienia. Miałem zaczynać w NXT, choć na początku zadano mi pytanie: „Czy chciałbyś pójść do NXT, czy może na RAW lub SmackDown?” Zawsze powtarzałem, że chcę być częścią NXT tylko dlatego, że jestem wielkim fanem tej marki, uwielbiam publiczność, uwielbiam związek, jaki widzowie mają z wrestlerami. Czułem, że moja pierwsza styczność z publicznością WWE zostanie najlepiej wykorzystana. Zdobycie szansy na pracę tutaj było naprawdę super przeżyciem.

 

Cole zapytany z kim chciałby pracować w NXT, wyraził chęć rywalizacji z Johnnym Gargano, Velveteen Dreamem, mistrzem NXT Tommaso Ciampą i mistrzem WWE United Kingdom – Pete’em Dunnem.

Tak jak powiedział Edge, lista tego składu jest obecnie ułożona w stos. Ale biorę pod uwagę facetów takich jak Johnny Gargano, z którym nigdy nie miałem okazji zawalczyć sam na sam. Obserwuję facetów, takich jak Velveteen Dream, który walczy tylko od kilku lat i jest po prostu wypełniony charyzmą, jest przepełniony talentem. Tommaso Ciampa, Pete Dunne, to faceci, z którymi mógłbym śmiało rywalizować. Lista jest naprawdę długa.