ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Adam Cole kontuzjowany! Seth Rollins chwali mistrza NXT, Nowe talenty w WWE Performance Center!

– Podczas zeszłonocnego RAW mogliśmy zobaczyć w akcji Adama Cole’a.

Mistrz NXT bronił swojego tytułu w pojedynku z Sethem Rolinsem. Walkę przez DQ wygrał Architekt po tym, jak Kyle O’Reilly wraz z Bobbym Fishem zaatakowali byłego mistrza WWE. Co ciekawe, Cole pracował w ringu zarówno na RAW, jak i kilka dni temu na SmackDown ze złamanym nadgarstkiem. Według różnych źródeł informacji, lider TUE zmaga się z urazem od końcówki września, gdzie nie pojawił się na kilku Live Eventach NXT. Aktualnie nie ma żadnych wieści o tym, czy Adam Cole nadal planuje występować ze złamanym nadgarstkiem, czy może weźmie sobie trochę czasu wolnego, aby podleczyć uraz.

– Pozostając pzy temacie Adama Cole’a,  po ostatnim epizodzie Czerwonej Tygodniówki Seth Rollins dał ciekawego tweeta, w którym pochwalił aktualnego mistrza NXT:

Adam Cole Bay Bay to prawdziwy rarytas. Nie będzie to ostatni raz, gdzie staniemy w szranki. Co do Triple H’a i NXT i ich fair play. Czas rozpocząć grę.

– WWE poinformowało o kolejnych nowych rekrutach w Performance Center. Do Orlando zawitali Scarlett Bordeaux, Shotzi Blackheart, Indi Hartwell oraz sędzia Stephon Smith.