Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Adam Cole bardzo chce zostać w NXT, potwierdzono uczestniczki WarGames matchu kobiet, Hulk Hogan podda się operacji – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Adam Cole bardzo chce zostać w NXT, potwierdzono uczestniczki WarGames matchu kobiet, Hulk Hogan podda się operacji

– Adam Cole wypowiedział się na temat swoich planów na dalszą karierę w WWE.

W końcu może się pojawić taki proces myślowy, że Undisputed Era chciałaby przenieść się na RAW lub SmackDown. Nie chcę mówić za nich (Stronga, Fisha i O’Reilly’ego – przyp. red.), ale osobiście nigdy nie byłem bardziej nieugięty w chęci pozostania częścią NXT, jaką jestem obecnie.

Mam wielką nadzieję, że ja i reszta chłopaków jesteśmy tutaj na długi czas. Generalnie odnosimy wrażenie, że oficjele WWE uwielbiają fakt, że tak bardzo pasjonujemy się tym miejscem (NXT – przyp. red. ). Jedną z najfajniejszych rzeczy w tym miejscu jest to, że każdy, kto tu pracuje, jest napompowany chęcią bycia częścią NXT. Myślę, że WWE naprawdę to docenia.

– Znamy już część zawodniczek, które wystąpią w WarGames matchu podczas zbliżającego się TakeOvera. W drużynie Rhea’i Ripley znalazła się Tegan Nox oraz Candice LeRae. U boku Shayny Baszler zawalczą za to Bianca Belair i Io Shirai. Dodatkowo William Regal zapowiedział walkę Mistrzyni Kobiet NXT z Dakotą Kai na najbliższy epizod.

https://twitter.com/WWETheBump/status/1192108563407106048

Jeśli Dakota Kai chce udowodnić swoją wartość przed Rheą Ripley, dam jej dzisiaj na NXT szansę przeciwko Shaynie Baszler!

– Hulk Hogan podda się kolejnej operacji, o czym poinformował Sports Illustrated. Z powodu problemów z plecami poza WWE TV porusza się o kulach i to właśnie tej części ciała będzie dotyczył kolejny zabieg. Legendzie WWE życzymy pozytywnego zakończenia operacji i jak najszybszej rehabilitacji.

Udaję się na następną operację w najbliższy wtorek. Będą łączyć ze sobą 6 płaszczyzn, także zobaczymy jak się po tym będę czuł.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556