ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Firefly Fun House robi sobie żarty z samego WWE? Zabity królik symbolizuje Deana Ambrose’a? Były wrestler WWE ciekawie na temat segmentów Wyatta

– Były wrestler WWE, Lance Storm, w bardzo ciekawy sposób skomentował „Firefly Fun House”. Przedstawiamy skrót rozmowy Storma z Bryanem Alvarezem:

Obejrzałem kilka (odcinków Firefly Fun House – przyp. red.) i myślę: „O mój Boże!”. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy scenarzyści nie robią sobie jaj z Vince’a McMahona tuż przed jego nosem poprzez te segmenty? Firefly Fun House jest WWE. Otwierający segment mówi: „Jesteśmy szczęśliwi, że jesteś przyjacielem, to przyjaźń, która nigdy się nie zakończy” i Bray nie przestaje mówić: „Pozwól mi być światłem, a wskażę ci drogę” i potem wszystkie rzeczy są odzwierciedleniem skarg na federację.

Była tam świnka, która za dużo jadła i to znaczy, że nigdy nie dostaniesz pushu, bo jesteś grubym niechlujem. Był tam myszołów, który zjadł królika, by znaleźć się powyżej niego i został za to wynagrodzony. W ostatnim, który widziałem, Bray walił królika młotem, ponieważ ten zdradzał sekrety, co naprawdę dzieje się w Firefly Fun House. To był Dean Ambrose! Wszystkie skecze to wewnętrzne historie, jakie słyszy się o WWE. Firefly Fun House to WWE! On nawet ma rękawice Hurt and Heal. Dawno temu był w WWE żart, że albo dostajesz marchewkę, albo kij. To jest tak, że on ma rękawicę Hurt i Heal i od tego, którą dostaniesz, zależy to, czy dostaniesz marchew, czy kij. Nie wiem, czy Vince to ogarnął i pozwala na to, bo myśli, że jest to wewnątrz i nikt tego nie zrozumie, czy oni myślą, że to śmieszne, bo te segmenty to pochówek WWE.

W jednym filmiku, który widziałem, Bray przybijał do drzwi znak „Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tędy wyjdziecie. To straszy ludzi, że jeśli odejdziesz z WWE, możesz porzucić wszelkie nadzieje. Te skecze, jeśli Vince zrozumiał, czym są… dlaczego miałby je wypuszczać? Jeśli nie zrozumiał, scenarzyści śmieją się, że mogą coś takiego puszczać w telewizji.

Przypomnijmy, że Bray Wyatt prawdopodobnie powróci do WWE już tej nocy na RAW. Informowaliśmy o tym przed weekendem (TUTAJ).


[ZOBACZ TEŻ: MATT RIDDLE MÓGŁ STRACIĆ PUSH W NXT PRZEZ KOMENTARZE NA TEMAT GOLDBERGA [SPOILERY Z NXT]]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552