ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

5 wymarzonych powrotów do WWE w 2018 roku

1. Batista

Zaczynamy od chyba najbardziej prawdopodobnego powrotu do WWE w przyszłym roku. Mówi się, że Animal chce powrócić do federacji Vince’a McMahona na pół roku bądź rok, ale w pełnym wymiarze czasowym, włącznie z live eventami, po czym zakończy karierę. Jak dla mnie jest to całkiem niezła opcja, tylko proszę, WWE, nie dawajcie powracającemu Dave’owi wygrać Royal Rumble Matchu. To może być szansa na main event WM’ki dla takich zawodników jak Nakamura czy Owens. Batista przyznał, że chciałby pojedynku z Triple H’em. Myślę, że nie dojdzie do niego na WrestleManii 34, gdzie zaklepana raczej jest walka Huntera z Kurtem Angle’em, ale SummerSlam może być niezłą opcją na takie starcie. Inne możliwości pojedynków z udziałem The Animala:

Batista vs. Kevin Owens
Batista vs. Kurt Angle
Batista vs. AJ Styles
Batista vs. John Cena

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783