ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

435 dni

– Rekord CM Punka został pobity. 

Rozpoczął się poniedziałek 11 czerwca 2018r. – 435. dzień panowania WWE Universal Championa. Brock Lesnar zdobył główny tytuł mistrzowski brandu RAW 2 kwietnia 2017 roku na WrestleManii 33, na której pokonał Goldberga. Oznacza to, że dziś przekracza liczbę 434 dni, ustanowioną przez CM Punka w latach 2011-2013.

Punk dzierżył wtedy WWE Championship, zdobyte od Alberto del Rio i stracone na rzecz The Rocka. Universal Championship jest oczywiście innym tytułem, lecz jest to również tytuł główny i o tej samej randze. Lesnar pobił zatem rekord długości panowania z najważniejszym mistrzostwem w WWE.

Czempionaty obu zawodników całkowicie się od siebie różnią. CM Punk zaliczył nieporównywalnie więcej obron od Brocka, gdyż w przeciwieństwie do niego był full-time’owym wrestlerem. Warto dodać, że obaj wrestlerzy mieli w tym czasie u swego boku Paula Heymana.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552