ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

2 Elimination Chamber matche na PPV, Rola Adama Cole’a na RR, Mick Foley o moveset’cie Sashy Banks

– Po ostatnim epizodzie Monday Night RAW wiadomo już, że na Elimination Chamber zobaczymy dwie walki w klatce! Jedna z nich należeć będzie do mężczyzn, a druga do kobiet, które po raz pierwszy w historii zawalczą w słynnej metalowej konstrukcji. Na ten moment tak prezentuje się karta PPV:

Elimination Chamber match mężczyzn o walkę o pas Universal na WrestleManii

Braun Strowman vs Elias vs John Cena vs 3 innych wrestlerów

Elimination Chamber match kobiet o RAW Women’s Championship

Alexa Bliss vs 5 innych kobiet

– Wczoraj informowaliśmy Was, że pierwotnym planem dla Dolpha Zigglera na Royal Rumble, była walka z Bobbym Roode’em o U.S. Championship. Dzisiaj okazało się, że do odpowiedzi na Open Challenge mistrza Stanów Zjednoczonych przymierzany był również Adam Cole, który ostatecznie, tak jak Ziggler, znalazł się w Royal Rumble matchu. WWE miało stwierdzić, że porażka w Kickoffie nie będzie dobrym debiutem lidera Undisputed Ery w main rosterze. Występ Cole’a był jednorazowy i zostaje on w NXT.

– Mick Foley na Twitterze skomentował jedną z akcji wykonanych przez Sashę Banks w walce z Asuką. WWE Hall of Famer oraz były GM RAW skrytykował Diving Double Knees (tak nazywają to komentatorzy).

Naprawdę nie chcę już widzieć Sashy ponownie próbującej tego ruchu. Za dużo niebezpiecznych sytuacji. Czas na wyrzucenie tego czegoś z menu.

„The Boss” wykonywała ten ruch już wiele razy, jednak podczas ostatniego RAW nie wylądowała idealnie. Być może to skłoniło Foley’a do wyrażenia swojej opinii w social mediach i skłonienia zawodniczki do zaprzestania używania go.