ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

10 zawodników WWE, którzy dostaną push w 2019r.

2. Seth Rollins

Podobnie jak dla McIntyre’a, rok 2018 był dla Rollinsa udany (sam przyznał, że najlepszy w karierze), ale 2019 wręcz musi być jeszcze lepszy. „The Architect” wiosną rozpędził swoją face’ową personę i po zostaniu Intercontinental Championem na WrestleManii 34 przez kilka miesięcy świetnymi walkami, genialną interakcją z publiką i fantastyczną formą fizyczną pracował na miano MVP całego WWE, a Monday Night Rollins na koszulce idealnie opisywało to, co oglądaliśmy co tydzień na epizodach tej tygodniówki. W drugiej połowie roku, mimo odzyskania utraconego na rzecz Zigglera pasa, Seth nieco wyhamował. Wciąż był jednym z dwóch najważniejszych face’ów na RAW, jednak wyraźnie ustąpił miejsca Romanowi Reignsowi i Braunowi Strowmanowi. Teraz, gdy „The Big Dog” walczy z białaczką, a Strowman kolejny raz przegrywa z Lesnarem, Rollins w oczach wielu fanów i ekspertów wygra Royal Rumble match i wskoczy do ścisłego main eventu. Jego postać jest idealnym kandydatem do zostania Universal Championem na WrestleManii i wydaje się, że ta opcja jest naprawdę realna. Jeśli się nie ziści, może WWE skieruje go na SmackDown LIVE? Jedno jest pewne: 2019 będzie należał do Rollinsa!


Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778