ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

10 zawodników WWE, którzy dostaną push w 2019r.

Przez ostatnie 2 lata jako redaktor rozpoczynałem rok artykułem na temat 10 wrestlerów WWE i NXT, którzy w nowym roku otrzymają push. W obu przypadkach moje przewidywania w dużej mierze się sprawdziły, więc i tym razem zapraszam na „10 zawodników WWE, którzy dostaną push w 2019”!


 

1. Drew McIntyre

Drew McIntyre po odniesionej na TakeOver: WarGames kontuzji bicepsa powrócił wprost na Monday Night RAW, jako część Superstars Shake-Upu. Od tego czasu, a w zasadzie od re-debiutu w NXT w 2017 roku, prezentuje bardzo wysoką formę i utrzymuje się na pozycji jednego z najważniejszych zawodników Czerwonej Tygodniówki. Nie został co prawda rzucony na głęboką wodę i zdobył jedynie RAW Tag Team Championship z Dolphem Zigglerem, jednak jego postać pokazuje, że nie każdy musi konkurować o tytuły, by być silnym. Jedyne porażki zaliczał po wyliczeniu lub dyskwalifikacji, dzięki czemu przez ponad pół roku cotygodniowych występów i walk z wrestlerami pokroju Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a nie został przypięty ani poddany – passę tę przerwał Ziggler na RAW 3 grudnia. McIntyre miniony rok może zaliczyć do udanych i mam wszelkie podstawy by sądzić, że 2019 będzie dla niego jeszcze lepszy. Obok Setha Rollinsa jest wymieniany jako kandydat do walki z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 35, co oznacza, że najpewniej stanie się nowym Mistrzem Universal. Nawet jeśli nie dojdzie do tego 8 kwietnia w Nowym Jorku, czerwony pas prędzej czy później będzie należał do „Szkockiego Psychopaty”.


Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783